Warsztaty Bożonarodzeniowe z Mikołajkowym Turniejem Sportowym

7 grudnia w naszej szkole odbyły się już po raz trzeci Warsztaty Bożonarodzeniowe z Mikołajkowym Turniejem Sportowym.

Bardzo dziękuję Panu Wójtowi Antoniemu Januszowi Piechoskiemu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie naszego spotkania, podczas którego stworzyliśmy wiele pięknych rzeczy w naszym szkolnym gronie. Dziękuję Pani Dyrektor, Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom za wkład pracy jaki włożyli w te warsztaty. Dziękuję Panu Darkowi i Panu Pawłowi za zorganizowanie po raz kolejny sportowych zmagań, bo dzięki nim uczniowie mogli wyładować swoje nadmierne pokłady energii w duecie z rodzicem. Najlepsi sportowcy odebrali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców w następującej kolejności:
I miejsce: Marysia Pyrzanowska z tatą Andrzejem
II miejsce:Filip Wieczorek z tatą Grzegorzem
III miejsce: Marcelina Stańczuk z mamą Edytą

Wszystkie ozdoby bożonarodzeniowe zostaną zaprezentowane na Szkolnym Kiermaszu Bożonarodzeniowym w najbliższy poniedziałek, dlatego już dziś zachęcam do przygotowania się do zakupów, bo prace są naprawdę przepiękne :-) W tym roku dochód z kiermaszu będzie przekazany na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Marzena Lipińska