Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Strona startowa

Strona startowa

 

 

 

Artykuły

III Szkolny Turniej "Dla Niepodległej"

2018-11-04

Festyn Rodzinny 2018

2018-05-22

Światowy Dzień Czekolady

2018-04-13
12 kwietnia przypada Światowy Dzień Czekolady. Z tej okazji postanowiliśmy połączyć dwie przyjemności - czytanie książek i delektowanie się wybitnym smakiem bohaterki dnia - czekolady.
Lektura była ściśle związana z dzisiejszym świętem ; wybór padł na zbiór opowiadań współczesnych autorów pt." Gorzka czekolada". Wspólnie odczytaliśmy tekst Katarzyny Ryrych, którego tematem był szacunek. Utwór wywołał żywą dyskusję, a książka znalazła pierwszego nabywcę. Na koniec to, na co wszyscy czekali - czekoladowa uczta.
Czytaj więcej o: Światowy Dzień Czekolady

“Sleeveface z książką”

2018-03-24

Uczennice  naszej szkoły skorzystały z zaproszenia  Zespółu  Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim i wzięły udział w konkursie fotograficznym “Sleeveface z książką”.

Sleeveface to zabawa polegająca na dopasowywaniu okładek książek do różnych sytuacji, ludzi i miejsc. Wystarczy więc wybrać okładkę książki i sprytnie wmontować ją w zdjęcie części swojej twarzy lub sylwetki i zrobić sleeveface . 
Zgadnijcie , kto jest na zdjęciach :)

Czytaj więcej o: “Sleeveface z książką”

Podsumowanie cyklu spotkań o bezpieczeństwie w Internecie

2018-03-12

9 marca naszą szkołę odwiedzili reprezentanci Fundacji Intelligent Technologies. Było to już trzecie spotkanie z cyklu poświęconego bezpieczeństwie w sieci Internet. 

Czytaj więcej o: Podsumowanie cyklu spotkań o bezpieczeństwie w Internecie

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl