Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2011/2012

Artykuły

Czerwiec

2012-07-02

Tegoroczne święto naszej szkoły w Brzózem obchodziliśmy 26 maja pod hasłem: Rodzina i szkoła zawsze w naszych sercach. Radosne świętowanie poprzedzone zostało tradycyjnie konkursami związanymi z patronką naszej szkoły – z życiem i twórczością Marii Konopnickiej.

Czytaj więcej o: Czerwiec

Maj

2012-07-02

Przełom kwietnia i maja w Szkole Podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Brzózem obfitował w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń. Jak co roku społeczność szkolna uczestniczyła 
w obchodach Dnia Ziemi. W tym roku przebiegały one pod hasłem: „Co robię teraz dla ochrony środowiska? Co będę robił w przyszłości?” Uczniowie pracowali metodą projektu. Najpierw zdobywali i utrwalali wiedzę ekologiczną, następnie sprawdzali ją uczestnicząc w Konkursie Wiedzy Ekologicznej, który wyłonił następujących laureatów: Łukasz Laskowski  - oddział przedszkolny, Natalia Hrycaj, Marysia Pyrzanowska oraz Kinga Rek  – klasa I, Radosław Glinka – klasa II, Jakub Kalinowski i Julia Siwak – klasa III oraz Mateusz Kowalski – klasa VI. 

Czytaj więcej o: Maj

Kwiecień

2012-04-30

Przełom marca i kwietnia obfitował w wiele interesujących i oryginalnych wydarzeń w życiu społeczności szkolnej w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzózem.

Czytaj więcej o: Kwiecień

Marzec

2012-03-14

Tegoroczny marzec upłynął nam w cieniu Wielkiego Postu, wyciszenia i naszych osobistych refleksji. 

Czytaj więcej o: Marzec

Luty

2012-02-09

Okres ferii- czas relaksu, odpoczynku. Zasłużona pora na leniuchowanie. Dla tych dzieci, które nadal chciały odwiedzić naszą szkołę, nauczyciele przygotowali szereg atrakcji. W tym roku były to głównie atrakcje kulinarne.

Czytaj więcej o: Luty

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl