Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2014/2015

W XI Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej

dla Szkół Podstawowych o zasięgu powiatowym

naszą szkołę reprezentowali:

Tomasz Radłowski z kl. II w kat. poezja, Jan Pyrzanowski z kl. II, Alicja Mirosz, Mateusz i Gabriela Soliwoda z kl. I w kat. piosenka.

Janek, Ala, Mateusz i Gabrysia otrzymali

III miejsce


Gratulujemy!


 

W I Konkursie Literackim na Mazowszu "Jesteśmy tacy sami"

wyróżnienie

w kat. literackiej otrzymał

Kacper Gniado z klasy III,

została wyróżniona także cała klasa III

za pracę plastyczną, która przedstawiała świat widziany
z perspektywy osób niepełnosprawnych.


GRATULUJEMY!


 

W POWIATOWYM KONKURSIE pt. " RAZEM POZA HORYZONT" 

W KATEGORII LITERACKIEJ 

KACPER GNIADO  

UCZEŃ KLASY III OTRZYMAŁ

WYRÓŻNIENIE 

GRATULUJEMY!


 JULIA POPŁAWSKA UCZENNICA KLASY TRZECIEJ 

ZAJĘŁA 

III MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM pt. " WIERSZ O MIKOŁAJU KOPERNIKU"

Gratulujemy!

 


 

W II Mistrzostwach Mazowsza w Sztukach Walki

I miejsce

w układach TAEKWON-DO ITF 10-9,5 CUP

zajął

Andrzej Ostrowski

z klasy II


GRATULUJEMY!

 


 

W Międzyszkolnym Konkursie Poświęconym Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza

uczniowie klasy V:

Radosław Glinka i Kacper Kamiński

zajęli

III m-ce


Gratulujemy!

 


 

Laureaci Klasowych Konkursów Plastycznych "Ilustracja do wiersza Marii Konopnickiej":

Klasa I: Oliwia Lipińska

Klasa II: Łukasz Laskowski

Klasa III: Andżelika Mirosz, Julia Zagórska

Klasa IV: Natalia Hrycaj

Klasa V: Klaudia Kowalska

Klasa VI: Julia Siwak

GRATULUJEMY!

 


 

 

Laureaci Klasowych Konkursów Recytatorskich im. Marii Konopnickiej:

Klasa I: Agata Zielińska, Maja Piechowicz

Klasa II: Oliwia Lipińska

Klasa III: Julia Popławska

Klasa IV: Natalia Hrycaj

Klasa V: Alicja Gryz

Klasa VI: Julia Siwak, Martyna Wocial

GRATULUJEMY!


Laureaci Klasowych Konkursów Literackich "Naśladowcy Marii Konopnickiej":

Klasa I: Piotr Wieczorek

Klasa II: Michał Kryszczak

Klasa III: Klaudia Nalazek

Klasa IV: Wiktoria Badin

wyróżnienie: Natalia Hrycaj, Maria Pyrzanowska

Klasa V: Dominik Przasnek

Klasa VI: Filip Sokół

GRATULUJEMY!




W etapie gminnym

XXXII edycji Konkursu Recytatorskiego Dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

w kat. kl. I-III

najlepszym okazał się ucz. klasy II


Szymon Wieczorek


Szymek będzie reprezentował naszą szkołę i Gminę Mińsk Mazowiecki na etapie powiatowym.


GRATULUJEMY!




Laureaci Klasowych Konkursów Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej:

Oddział Przedszkolny: Dawid Kierzkowski

Klasa I: Alicja Mirosz

Klasa II: Michał Kryszczak

Klasa III: Julia Zagórska

Klasa IV: Natalia Hrycaj

Klasa V: Mateusz Kryszczak

Klasa VI: Jakub Kalinowski

GRATULUJEMY!



 

 

 

W XV edycji wojewódzkiego konkursu 
"Tomik Literacki Młodych Autorów"

w kat. literackiej uczeń klasy II 

  

Szymon Wieczorek 

  

zajął 

 

III miejsce,


w kat. literacko-edytorskiej uczeń klasy II


Andrzej Ostrowski


otrzymał


wyróżnienie


GRATULUJEMY!


 



W konkursie ze znajomości języka angielskiego o zasięgu powiatowym

Macmillan Primary School Tournament

uczeń klasy II 


Szymon Wieczorek 


zajął 


III miejsce


GRATULUJEMY!




Konkursy i eliminacje szkolne z języka angielskiego:

III Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Anglojęzycznej

kl. I-III

I miejsce: Tomasz Radłowski, kl.II

II miejsce: Maja Piechowicz i Karolina Jackiewicz, kl.I

III miejsce: Andrzej Ostrowski, kl.II, Andżelika Mirosz, kl.III

kl.IV-VI

I miejsce: -

II miejsce: Natalia Hrycaj, kl.IV

III miejsce: Maja Mudant, kl.V 

Szkolny Konkurs Wiedzy dla klas IV-VI

I miejsce: Natalia Hrycaj, kl.IV

II miejsce: Bartosz Jackowski, kl.VI

III miejsce: Maja Mudant, kl.V, Julia Siwak, kl.VI

Uczniowie wyłonieni w eliminacjach szkolnych do Konkursu MacMillan w Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim:

Szymon Wieczorek i Łukasz Laskowski z kl. II oraz Julia Popławska i Justyna Woźnica z kl. III

 

GRATULUJEMY!


 

 

W Szkolnym Konkursie  "Wielkanocny koszyczek" laureatami zostali:

 

 

I miejsce: Łukasz Laskowski/II/, Tomasz Radłowski/II/, Agata Dobosz/II/, Szymon Wieczorek/II/, Kacper Gniado/III/,

Julia i Klaudia Zagórskie/III, OP/

 

II miejsce: Dominik Przasnek/V/, Aleksandra i Karolina Jackiewicz/V, I/, Karol i Dominika Woźnica/IV, I/,

Maria, Jan, Karolina, Anna Pyrzanowscy/IV, II, OP/, Paweł Mlazga/II/, Andrzej i Zuzanna Ostrowscy/II, OP/, Gabriela, Mateusz, Stanisław Soliwoda/I, OP/, Jan Kołodziejczyk/I/, Adrian Jerzak/I/, Klaudia Nalazek/III/, Monika Leszczyńska/III/, Karolina Sadoch/OP/, Natalia Kozłowska/OP/, Kacper Lejman/OP/


III miejsce: Marcin Gołębiewski/VI/, Kinga, Karolina, Magdalena Rek/IV, III, I/, Natalia, Julia Hrycaj/IV, I/, Oliwia Lipińska/II/,

Oliwia Lipińska/I/, Justyna Woźnica/III/


GRATULUJEMY!

 


 

W VI MISTRZOSTWACH POWIATU MIŃSKIEGO

TAEKWON-DO

Andrzej Ostrowski z klasy II wywalczył

II miejsce

w układach TKD ITF 10-10,5 CUP

oraz

II miejsce

w sureo-grapling rocznik: 2007-2008 chłopcy


GRATULUJEMY!


 



W Szkolnym Konkursie "Bierzemy kurs na zdrowie" laureatami zostali:

w części plastycznej:

klasy 0-III

I miejsce: Zofia Piekut, kl. I

II miejsce: Szymon Wieczorek, kl. II

III miejsce: Łukasz Laskowski, kl. II, Klaudia Nalazek, kl. III

wyróżnienie: Zuzanna Ostrowska, oddział przedszkolny

klasy IV-VI

I miejsce: Maria Pyrzanowska, kl. IV

II miejsce: Marcin Gołębiewski, kl. VI

III miejsce: Paulina Zawadzka, kl. V

w części literackiej:

I miejsce: Gabrysia Soliwoda kl. I, Andrzej Ostrowski kl. II, Radosław Glinka kl. V, Julia Siwak kl. VI

 

Gratulujemy!


 



W VI POWIATOWYM 
KONKURSIE RECYTATORSKIM POLSKIEJ POEZJI I PROZY

w grupie wiekowej klas I-III

Szymon Wieczorek z klasy II otrzymał

I miejsce

w kategorii - proza

Andrzej Ostrowski z klasy II otrzymał

wyróżnienie

w kategorii - poezja


GRATULUJEMY!


 


 

W Szkolnym Konkursie Plastycznym "Walentynkowa Karta" laureatami zostali:

 

 

I miejsce: Gabrysia Soliwoda/I/, Dominika Woźnica/I/, Oliwia Lipińska/I/, Agata Zielińska/I/, Andrzej Ostrowski/II/, Szymon Wieczorek/II/, Julia Zagórska/III/, Dominik Przasnek/V/

 

II miejsce: Stanisław Soliwoda/0/, Aleksandra Jackiewicz/I/, Julia Hrycaj/I/, Mateusz Soliwoda/I/, Łukasz Laskowski/II/, Agata Dobosz/II/, Klaudia Nalazek/III/, Weronika Biernacka/VI/


III miejsce: Karolina Sadoch/0/, Adrian Kowalczyk/0/, Zuzanna Ostrowska/0/, Kacper Gniado/III/


GRATULUJEMY!



 

W III Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KLIO 2014”

 trzech chłopców z klasy VI zostało wyróżnionych dyplomem laureata.

W kategorii test wiedzy znajomością historii wykazał się Jakub Kalinowski, najciekawszą pracę plastyczną wykonał Filip Sokół,

natomiast Bartosz Jackowski – zachwycił jury oryginalnym zdjęciem obiektu historycznego. 


GRATULUJEMY!



 

W Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowa Karta" laureatami zostali:

 

 

I miejsce: Konrad Piekut/0/, Kacper Lejman/0/, Karolina Sadoch/0/, Agata Zielińska/I/, Amelia Książek/II/, Łukasz Laskowski/II/, Jan Pyrzanowski/II/, Tomasz Radłowski/II/, Szymon Wieczorek/II/, Monika Leszczyńska/III/, Kacper Gniado/III/, Julia Zagórska/III/

 

II miejsce: Kacper Biernacki/0/, Jan Kołodziejczyk/I/, Oliwia Lipińska/I/, Gabriela Soliwoda/I/, Eryk Ruta/II/, Paweł Mlazga/II/, Arkadiusz i Cezary Kulma/III/


III miejsce: Natalia Kozłowska/0/, Daria Szopa/0/, Anna i Karolina Pyrzanowskie/0/, Stanisław i Mateusz Soliwoda/0, I/, Karolina Jackiewicz/I/, Piotr Wieczorek/I/, Ksawery Zawadzki/I/, Justyna Woźnica/III/, Klaudia Nalazek/III/, Julia Popławska/III/

 

Gratulujemy!



 




Nasz uczeń

Łukasz Laskowski

z klasy II otrzymał

wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje ulubione zwierzę".


GRATULUJEMY!


 



W GMINNYM  KONKURSIE WIEDZY O UZALEŻNIENIACH

 

„ŻYJĘ ZDROWO I BEZPIECZNIE„


W KAT. KL. I-III


I miejsce


otrzymała Oliwia Lipińska z klasy I,

wyróżniona została także praca Łukasza Laskowskiego z klasy II


W KAT. KL. IV-VI


II miejsce


wywalczyła drużyna w składzie: Julia Siwak kl. VI,Radosław Glinka kl. VMarcin Gołębiewski kl. VI


GRATULUJEMY!

 


 

 W Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

pt: "Tobie Ojczyzno śpiewamy"

dzieci z oddziału przedszkolnego w składzie:

Anna Pyrzanowska, Karolina Pyrzanowska, Klaudia Zagórska,  Daria Szopa, Stanisław Soliwoda, Kacper Biernacki, Adrian Kowalczyk, Bartosz Norka zdobyły

wyróżnienie,

śpiewając piosenkę pt: "Przybyli ułani" przy akompaniamencie akordeonu p. Włodzimierza Wociala, dziadka Darii.


Gratulujemy!


 



 

 JULIA ZAGÓRSKA UCZ. KLASY III  


WYKONAŁA ILUSTRACJĘ DO UTWORU " ROTA" MARII KONOPNICKIEJ i zajęła 


 III miejsce 

w II Mazowieckim Konkursie Plastycznym 


 "Patriotyzm w oczach dziecka w oparciu o literaturę dziecięcą i młodzieżową".


GRATULUJEMY!


 




W Szkolnym Teście Wiedzy Historycznej i Patriotycznej laureatami zostali:


w kat. klas I-III: 

Klaudia Nalazek i Cezary Kulma z klasy 3 oraz Amelia Książek, Jan Pyrzanowski, Szymon Wieczorek, Tomasz Radłowski, Łukasz Laskowski, Marcin Zarzycki, Michał Kryszczak z klasy 2 (trzeba dodać, że uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, wszyscy na podium zajęli miejsce 1, bo o inne nie zamierzali walczyć).

 

w kat. klas IV-VI:

I miejsce: Marcin Gołębiewski i Jakub Kalinowski

II miejsce: Julia Siwak (wszyscy uczniowie z klasy 6)


Gratulujemy!


 


 

W XIII Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej

w kat. kl. I-III laureatami etapu szkolnego zostali uczniowie klasy II:

Amelia Książek i Łukasz Laskowski

Amelka i Łukasz reprezentowali naszą szkołę na etapie gminnym.


Gratulujemy!


 


 


W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II laureatami zostali:

w kat. klas I-III

I miejsce: Maja Piechowicz kl. I, Amelia Ksiązek kl. II, Jan Pyrzanowski kl. II, Tomasz Radłowski kl. II, Julia Popławska kl. III

II miejsce: Anna Pyrzanowska op, Stanisław Soliwoda op, Zuzanna Ostrowska op, Alicja Mirosz kl. I, Andrzej Ostrowski kl. II, Julia Zagórska kl. III, Cezary Kulma kl. III

III miejsce: Karolina Pyrzanowska op, Jakub Sosnowski kl. I, Piotr Wieczorek kl. I, Mateusz Soliwoda kl. I, Zofia Piekut kl. I, Oliwia Lipińska kl. I, Dominik Gadomski kl. I, Szymon Wieczorek kl. II, Łukasz Laskowski kl. II, Michał Kryszczak kl. II, Andżelika Mirosz kl. III, Klaudia Nalazek kl. III

w kat. klas IV-VI

I miejsce: JAkub Kalinowski kl. VI, Marcin Gołębiewski kl. VI

II miejsce: Natalia Hrycaj kl. IV

III miejsce: Radosław Glinka kl. V


Gratulujemy!

 



W Gminnych Zawodach o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki

w piłkę koszykową chłopców

nasza drużyna w składzie:

Karol Woźnica, Kacper Kamiński, Radosław Glinka, Filip Sokół, Mateusz Szopa, Kacper Jackiewicz, Maciej Piotrkowicz, Szymon Lewandowski, Mateusz Buczek, Jakub Wojdyga i Norbert Kwiatek

wywalczyła

III miejsce


Gratulujemy!


 




W Powiatowym Konkursie „POCZTÓWKA DO ŚWIĘTEGO”

w kategorii przedszkola

laureatem została


Zuzanna Ostrowska


Gratulujemy!


 




Roztrzygnięcie Szkolnego Konkursu Różańcowego:

 

I miejsce:

Antoni, Dominika, Julia Siwak /op, I, VI/, Kacper Gniado/III/, Karolina Sadoch/III/, Radosław Rek/op/, Klaudia i Julia Zagórskie/op, III/, Agata Dobosz/II/, Tomasz Radłowski/II/, Szymon Wieczorek/II/, Andżelika i Alicja Mirosz/III, I/, Łukasz Laskowski/II/, Dawid Kalinowski/I/, Anna, Karolina, Jan, Maria Pyrzanowscy/op, II, IV/, Maja Piechowicz/I/

 

II miejsce:

Mateusz Szopa/VI/, Zuzanna, Andrzej Ostrowscy/op, II/, Kacper Lejman/op/, Adrian Kowalczyk/op/, Oliwia Lipińska/I/, Dominik Przasnek/V/, Martyna, Daniel Wocial/VI/, Mateusz Buczek/V/, Marcin Gołębiewski/VI/, Stanisław, Gabriela, Mateusz Soliwoda/op, I/, Karolina, Aleksandra Jackiewicz/I, V/, Jakub Kalinowski/VI/, Julia Popławska/III/, Jan Kołodziejczyk/I/, Michał, Mateusz Kryszczak/II, V/, Klaudia Nalazek/III/, Monika Leszczyńska/III/, Paweł Mlazga/II/

 

III miejsce:

Bartosz Jackowski/VI/, Adrian Jerzak/I/, Piotr Wieczorek/I/, Julia, Natalia Hrycaj/I, IV/, Magdalena, Karolina, Kinga Rek/I, III, IV/, Dawid Kierzkowski/op/, Weronika Biernacka/VI/, Martyna, Natalia, Norbert Kwiatek/III, IV, V/, Fabian Kowalczyk/op/, Zofia Piekut/I/, Eryk Ruta/II/, Arkadiusz, Cezary Kulma/III/, Amelia, Maja Mudant/op, V/

 

Gratulujemy!

 


 

 

W Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?”

Laureatami Konkursu zostali:

kat. klas I-III

I miejsce: Jan Pyrzanowski kl. II, Amelia Książek kl. II, Eryk Ruta kl. II, AndrzejOstrowski kl. II, Paweł Mlazga kl. II

II miejsce: Łukasz Laskowski kl. II, Julia Zagórska kl. III

III miejsce: Szymon Wieczorek kl. II, Alicja Mirosz kl. I, Julia Hrycaj kl. I,
Gabriela Soliwoda kl. I, Andżelika Mirosz kl. III, Julia Popławska kl. III

kat. klas IV-VI

I miejsce: Natalia Hrycaj kl. IV

II miejsce: Marcin Gołębiewski kl. VI, Maria Pyrzanowska kl. IV,
Radosław Glinka kl. V

III miejsce: Mateusz Szopa kl. VI, Jakub Wojdyga kl. V

Gratulujemy!


Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl