Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok Szkolny 2015/2016

Artykuły

Jubileusz 100 – lecia Szkoły Podstawowej w Brzózem

2016-06-08

I miasto i wioska

To jeden nasz świat!

I wszędzie, dziecino,

Twa siostra, twój brat!
M. Konopnicka


5 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Brzózem odbyła się uroczystość, do której społeczność szkolna przygotowywała się od kilku miesięcy – jubileusz 100 –lecia.

Uroczystość rozpoczęła uroczysta msza święta, którą koncelebrowali: ojciec Korneliusz Jackiewicz – absolwent naszej szkoły, księża Krzysztof Pietrzak i Zenon Wójcik – były i obecny proboszcz naszej parafii. 


Czytaj więcej o: Jubileusz 100 – lecia Szkoły Podstawowej w Brzózem

Maj

2016-05-08

Wiosna zawitała w pełnej krasie, a wraz z nią plejada wydarzeń, których nie sposób zapamiętać. Korowód kwietniowych uroczystości rozpoczął wyjazd uczniów z Oddziału Przedszkolnego na Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
„Zmagania o Pałacową Maskę” . Nasi młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie pt. „W Krainie Witamin”. Wszystkie występy oceniało jury, które miało trudne zadanie, gdyż poziom prezentowanych sztuk był bardzo wysoki. Dla przedszkolaków występ na profesjonalnej scenie to cenne doświadczenie, które zapewne przyda się w karierze ucznia – aktora.  

Czytaj więcej o: Maj

Kwiecień

2016-04-11

Co słychać w Brzózem? U nas nie brakuje już wiosny, choć wiele rzeczy i spraw próbuje jeszcze wiać chłodem. Z nadzieją patrzymy w słońce i twarze naszych uczniów i z uśmiechem witamy każdy kolejny dzień naszej szkolnej pracy.

Czytaj więcej o: Kwiecień

Marzec

2016-03-12

Wypoczęci po zimowych feriach ruszyliśmy do nauki i pracy z nową energią i zapałem. 

Czytaj więcej o: Marzec

Luty

2016-02-20

W styczniowe popołudnie w Szkole Podstawowej w Brzózem odbył się bal karnawałowy. Zebranych miłośników dobrej zabawy przywitała pani dyrektor Małgorzata Przyborowska. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy I pod czujnym okiem pani Moniki Rudnickiej oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego przygotowane przez panią Katarzynę Beredę. Przedstawienia dedykowane były głównie babciom i dziadkom, którzy licznie zasiedli na widowni. Po doznaniach artystycznych przyszedł czas na taniec i huczną zabawę prowadzoną przez profesjonalnych animatorów, którzy zachęcali wszystkich do zabawy organizując zabawy, gry i konkursy taneczne. Tego popołudnia atrakcją była również loteria fantowa przygotowana przez panią Ninę Kąkolewską. Na uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Tego dnia naszą szkołę odwiedził również Święty Mikołaj z workiem pełnym słodkości ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej o: Luty

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl