Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2015/2016

W Otwartych Mistrzostwach Europy Strzegom 2016 

Roksana Naumiuk z klasy III zdobyła złoty medal w technikach specjalnych i srebro w sparingu dziewcząt do 140 cm

Kornelia Naumiuk z klasy I zdobyła dwa złote medale; w technikach specjalnych i w układach oraz srebro w walkach soft do 120 cm


GRATULUJEMY!!!





 W Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno-Przyrodniczym dla Szkół Podstawowych

w kat. klas IV-VI

I miejsce zajęli: Klaudia Nalazek, Szymon Radzio, Natalia Hrycaj, Natalia Cudna, Radosław Glinka, Andżelika Mirosz

II miejsce zajął: Mateusz Buczek

III miejsce zajął: Dominik Przasnek

GRATULUJEMY!

 


 

W Turnieju Piłkarskim "Dębe Wielkie CUP 2016"

w kat. klas I-III

nasza drużyna w składzie: Ostrowski Andrzej, Ruta Eryk, Kulma Arek, Kulma Czarek, Radzio Szymon, Radzio Franek, Pyrzanowski Franek, Piekut Konrad, Kulma Eryk i Kołodziejczyk Janek

wywalczyła

II miejsce.

 

GRATULUJEMY!




W XII Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej dla Szkół Podstawowych i Przedszkoli w Mińsku Mazowieckim

w kat. klas I-III piosenka
wyróżnienie
otrzymały Anna i Karolina Pyrzanowskie z klasy I
w kat. klas I-III poezja
wyróżnienie
otrzymała Zuzanna Ostrowska z klasy I

GRATULUJEMY!




W IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Jednego Wiersza
w kat. kl. IV-VI
wyróżnienie otrzymał
Szymon Biernacki ucz. kl. V

Gratulujemy!



W XI Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie
w kat. poezja kl. I-III
II miejsce zajęła Zuzanna Ostrowska ucz. kl. I
III miejsce zajął Tomasz Radłowski ucz. kl. III
w kat. piosenka kl. I-III
wyróżnienie zdobyły Anna i Karolina Pyrzanowskie ucz. kl. I
w kat. poezja kl. IV-VI
I miejsce zajęła Monika Leszczyńska ucz. kl. IV

GRATULUJEMY!


W etapie gminnym
XXXIII edycji Konkursu Recytatorskiego Dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
w kat. kl. I-III
najlepszymi okazali się ucz. klasy III,
Szymon Wieczorek i ucz. klasy I, Zuzanna Ostrowska.

Zuzia i Szymon będą reprezentowali naszą szkołę i Gminę Mińsk Mazowiecki na etapie powiatowym.

GRATULUJEMY!

 



W Gminnych Zawodach w "Dwa ognie"
nasza drużyna chłopców w składzie: Radzio Szymon, Kulma Arkadiusz, Kulma Cezary, Ostrowski Andrzej, Zarzycki Marcin, Radłowski Tomasz
zajęła I miejsce,
a drużyna dziewcząt w składzie: Nalazek Klaudia, Kwiatek Natalia, Zagórska Julia, Naumiuk Roksana, Rek Karolina, Kwiatek Martyna
zajęła III miejsce.

GRATULUJEMY!

 

 



Dzień Ziemi 2016

Ekologiczny Konkurs Plastyczny

 

Kategoria grupy młodszej 0-III

I miejsce Paweł Mlazga klasa III

II miejsce Filip Wieczorek Oddział Przedszkolny

III miejsce Szymon Wieczorek klasa III

III miejsce Karolina Sadoch klasa I

III miejsce Dominik Gadomski klasa II

Kategoria grupy starszej IV-VI

I miejsce Natalia Cudna klasa V

I miejsce Radosław Glinka klasa VI

I miejsce Natalia Hrycaj klasa V

I miejsce Kacper Kamiński klasa VI

I miejsce Maria Pyrzanowska klasa V

Te prace zakwalifikowały się do Ogólnopolskiego

Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego.

II miejsce Kacper Gniado klasa IV

III miejsce Szymon Biernacki klasa V

Ekologiczny Turniej Wiedzy 2016

Kategoria grupy młodszej 0-III

I miejsce:

Nela Książek Oddział Przedszkolny

Amelia Czyż Oddział Przedszkolny

Kornelia Naumiuk klasa I

Zofia Piekut klasa II

Mateusz Soliwoda klasa II

Karolina Jackiewicz klasa II

Roksana Naumiuk klasa III

Amelia Książek klasa III

Szymon Wieczorek klasa III

Andrzej Ostrowski klasa III

Łukasz Laskowski klasa III

 

GRATULUJEMY!


 

W ramach  Projektu Szkolnego "Trzymaj Formę" odbyły się i rozstrzygnięto następujące konkursy:

KONKURS LITERACKI "Zdrowa żywność i aktywność"

kat. klas 0-III

I miejsce - Gabriela Soliwoda kl. II

II miejsce - Eryk Ruta kl. III

III miejsce - Tomasz Radłowski kl. III

wyróżnienie - Agata Zielińska kl. II

kat. klas IV-VI

I miejsce - Maria Pyrzanowska kl. V

II miejsce - Natalia Cudna kl. V

III miejsce - Szymon Radzio kl.IV

KONKURS PLASTYCZNY "Zdrowa żywność i aktywność"

kat. klas 0-III

I miejsce - Szymon Wieczorek kl. III

II miejsce - Mateusz Soliwoda kl. II

III miejsce - Anna Pyrzanowska kl. I

wyróżnienie - Paweł Mlazga kl. III

kat. klas IV-VI

I miejsce - Kacper Gniado kl. IV

II miejsce - Arkadiusz Kulma kl. IV

III miejsce - Maja Mudant kl.VI

GRATULUJEMY!



 

 

W Otwartych Mistrzostwach Polski TAEKWONDO


uczennica klasy III


Roksana Naumiuk


zdobyła:


I miejsce w konkurencji SOFTY

oraz

II miejsce w konkurencji TECHNIKI SPECJALNE

 

GRATULUJEMY!

 

 




W IV Szkolnym Konkursie Piosenki i Poezji Anglojęzycznej laureatami zostali:

 

Kategoria

Zwycięzcy

Poezja I – III

I miejsce – Zuzanna Ostrowska z kl. I

II miejsce – Tomasz Radłowski z kl. III

III miejsce – Łukasz Laskowski z kl. III oraz

Julia Hrycaj z kl. II

Poezja IV - VI

I miesce – nie przyznano

II miejsce – Monika Leszczyńska z kl. IV

III miejsce – Szymon Biernacki z kl. V

Piosenka I – III

I miejsce – duet Anna i Karolina Pyrzanowskie z kl. I

II miejsce – trio Zofia Piekut, Alicja Mirosz i

Mateusz Soliwoda z kl. II

Piosenka IV – VI

I miejsce – Natalia Cudna z kl. V

 

GRATULUJEMY!

 


 

W konkursie ze znajomości języka angielskiego o zasięgu powiatowym

Macmillan Primary School Tournament

reprezentowali nas uczniowie klasy III: Andrzej Ostrowski, Amelia Książek oraz


Szymon Wieczorek ,


który okazał się najlepszy i zajął 


I miejsce


GRATULUJEMY! 

 


 

W Mistrzostwach Powiatu Mińskego w Taekwon-do
uczestniczyli nasi uczniowie.
Andrzej Ostrowski z kl. III
zdobył
I miejsce w układach TKD,
najlepszą w kategorii soft-kick 2010-2009
okazała się
Kornelia Naumiuk z kl. I.

GRATULUJEMY!

 


 

W etapie gminnym

XXXIX edycji Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

w kat. kl. I-III

najlepszym okazał się ucz. klasy III


Andrzej Ostrowski


Andrzej będzie reprezentował naszą szkołę i Gminę Mińsk Mazowiecki na etapie powiatowym.


GRATULUJEMY!

 




W Szkolnym Konkursie  "Wielkanocna palma" laureatami zostali:

I miejsce:  Filip i Szymon Wieczorek /OP, III/,

II miejsce: Nelai Amelia Książek /OP, III/, Adrian Kowalczyk /I/, Zuzanna i Andrzej Ostrowscy /I, III/, Franciszek i Szymon Radzio /I, IV/, Radosław Rek /I/, Karolina Sadoch /I/, Daria Szopa /I/, Zuzanna Kwiatkowska/I/, Klaudia i Julia Zagórskie /I, IV/, Jan Kołodziejczyk /II/, Dominika i Karol Woźnica /II, V/, Julia Mielcarz /V/, Tomasz Radłowski /III/, Łukasz Laskowski /III/, Kacper Gniado /IV/, Monika Leszczyńska /IV/, Klaudia Nalazek /IV/, Adam i Seweryn Felczyk /IV, VI/


III miejsce: ulia Roguska /OP/, Izabela i Eryk Kulma /OP, I/, Nikola Grzęda /OP/, Wojciech Gadomski /OP/, Jan Klimkowski /OP/, Eliza Grabarczyk /OP/, Michał Gołębiewski /OP/, Kacper Biernacki /I/, Dawid Kierzkowski /I/, Stanisław, Gabriela, Mateusz Soliwoda /I, II/, Maria Tkacz /I/, Kornelia i Roksana Naumiuk /I, III/, Dawid Kalinowski /II/, Oliwia Lipińska /II/, Maja Piechowicz /II/, Zofia Piekut /II/, Agata Zielińska /II/, Karolina i Aleksandra Jackiewicz /II, VI/, Ksawery i Paulina Zawadzcy /II, VI/, Sandra i Klaudia Kowalskie /IV, VI/, Martyna, Natalia, Norbert Kwiatek /IV, V, VI/, Dominik Przasnek /VI/

GRATULUJEMY!

 


 

 

W Gminnym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym

 

„Kampinowski Park Narodowy z Elementami Ekologii”

 

w kat. klas IV-VI szkoły podstawowe:

 

III miejsce zajęła drużyna w składzie:  Maria Pyrzanowska z klasy V, Radosław Glinka z klasy VI, Natalia Cudna z klasy V


Gratulujemy!

 

 


 


W Gminnym Konkursie Fotograficznym

 

„Patriotyzm zaczyna się w rodzinie”

 

w kat. klas IV – VI szkoły podstawowe:

 

I miejsce zajął


Szymon Radzio

z klasy IV

 

GRATULUJEMY!

 




W Gminnym Konkursie Plastycznym

 

„Chcemy być zdrowi i radośni – uzależnieniom mówimy nie!”

 

w Kat. klas I – III szkoły podstawowe:

 

I miejsce zajęła


Gabriela Soliwoda 

z klasy II

 

Gratulujemy!

 


 

W Gminnym Konkursie Wiedzy

 

„Chcemy być zdrowi i radośni – uzależnieniom mówimy nie!”

 

W kat. klas IV-VI szkoły podstawowe:

 

II miejsce zajęła drużyna w składzie:  Natalia Hrycaj z klasy V, Radosław Glinka z klasy VI, Maja Mudant z klasy VI


Gratulujemy!





W Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych
w tenisie stołowym chłopców
nasza drużyna w składzie: Mateusz Buczek, Kacper Kamiński, Seweryn Felczyk
zdobyła
V miejsce

Gratulujemy!

 

 




W Szkolnym Konkursie "Rodzinna szopka" laureatami zostali:

 

 

I miejsce: Klaudia Nalazek /kl.IV/, Julia i Klaudia Zagórskie /kl. IV, I/, Kacper Gniado /kl. IV/, Łukasz Laskowski /kl. III/, Szymon i Filip Wieczorek /kl. III, OP/, Dawid Jaworski /kl. II/, Kacper Lejman /OP/, Fabian Kowalczyk /OP/

 

 

II miejsce: Mateusz i Michał Kryszczak /kl. VI, III/, Monika Leszczyńska /kl. IV/, Paweł Mlazga /kl. III/, Jan Kołodziejczyk /kl. II/, Karolina Sadoch /kl. I/, Daria Szopa /kl. I/, Franciszek Pyrzanowski /kl. I/

 


III miejsce: Dominik Przasnek /kl. VI/, Seweryn i Adam Felczyk /kl.VI, IV/, Norbert, Natalia i Martyna Kwiatek /kl.VI, V, IV/, Aleksandra i Karolina Jackiewicz /kl. VI, II/, Paulina i Ksawery Zawadzcy /kl. VI, II/, Natalia Cudna /kl.V/, Andżelika i Alicja Mirosz /kl. IV, II/, Szymon i Franciszek Radzio /kl. IV, I/, Agata Dobosz /kl.III/, Andrzej i i Zuzanna Ostrowscy /kl. III, I/,Agata Zielińska /kl.II/,Oliwia Lipińska /kl. II/, Eryk i Izabela Kulma /kl. I, OP/, Eliza Grabarczyk /OP/, Julia Roguska /OP/, Bartłomiej Wocial /OP/

 


Gratulujemy!

 


 




W III Mazowieckim Konkursie Plastycznym „ Książka mój najwierniejszy przyjaciel”


w kat. kl. I-III


Mateusz Soliwoda z kl. II


otrzymał


wyróżnienie


Gratulujemy!

 

 




W GminnychZawodach w Piłkę Ręczną

O PUCHAR WÓJTA GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

 

III miejsce


wywalczyła nasza drużyna chłopców w składzie:

Mateusz Buczek kl. VI, Kacper Kamiński kl. VI, Jakub Wojdyga kl. VI, Jan Pechcin kl. V, Karol Woźnica kl. V, Szymon Lewandowski kl. V



GRATULUJEMY!

 

 




W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II laureatami zostali:

w kat. klas I-III

I miejsce: Szymon Wieczorek kl. III, Amelia Ksiązek kl. III, Jan Pyrzanowski kl. III, Tomasz Radłowski kl. III, Alicja Mirosz kl. II, Zuzanna Ostrowska kl. I, Nela Książek OP, Julia Roguska OP

II miejsce: Andrzej Ostrowski kl. III, Łukasz Laskowski kl. III, Michał Kryszczak kl. III, Maja Piechowicz kl. II, Jan Klimkowski OP, Mikołaj Wawrzyniak OP, Filip Wieczorek OP, Bartłomiej Wocial OP

III miejsce: Roksana Naumiuk kl. III, Agata Dobosz kl. III, Agata Zielińska kl. II, Mateusz Soliwoda kl. II, Eryk Kulma kl. I, Dawid Kierzkowski kl. I, Amelia Czyż OP, Izabela Kulma OP

w kat. klas IV-VI

I miejsce: Maria Pyrzanowska kl. V, Natalia Hrycaj kl. V

II miejsce: Klaudia Nalazek kl. IV, Andżelika Mirosz kl. IV, Mateusz Buczek kl. VI

III miejsce: Julia Zagórska kl. IV, Szymon Radzio kl. IV, Szymon Biernacki kl. V


Gratulujemy!

 


 

Roztrzygnięcie Szkolnego Konkursu Różańcowego:

I miejsce:

Klaudia i Julia Zagórskie/I, IV/, Tomasz Radłowski/III/, Filip i Szymon Wieczorek/op, III/, Łukasz Laskowski/III/, Agata Zielińska/II/, Alicja i Andżelika Mirosz/I, IV/, Karolina Sadoch/I/, Paweł Sosnowski/op/, Bartłomiej Wocial/op/, Radosław Glinka/VI/

II miejsce:

Ksawery i Paulina Zawadzcy/II, VI/, Anna, Karolina, Jan i Maria Pyrzanowscy/I, III, V/, Nela i Amelia Książek/op, III/, Fabian Kowalczyk/op/, Oliwia Lipińska/II/, Wiktoria i Jakub Sosnowscy/I, II/, Michał i Jakub Wojdyga/op, VI/, Dawid Kalinowski/II/, Julia Roguska/op/, Agata Dobosz/III/, Mikołaj Wawrzyniak/op/, Konrad Piekut/I/, Michał Gołębiewski/op/

III miejsce:

Julia, Natalia Hrycaj/II, V/, Zofia Piekut/II/, Arkadiusz, Cezary Kulma/IV/, Karolina i Aleksandra Jackiewicz/II, VI/, Adam i Seweryn Felczyk/IV, VI/, Sandra i Klaudia Kowalskie/IV, VI/, Justyna Woźnica/IV/, Monika Leszczyńska/IV/, Zuzanna i Andrzej Ostrowscy/I, III/, Maria Tkacz/I/, Izabela i Eryk Kulma/op, I/, Kornelia i Roksana Naumiuk/I, III/, Paweł Mlazga/III/, Maja Piechowicz/II/, Dominik Gadomski/II/, Radosław Rek/I/, Franciszek Pyrzanowski/I/, Daria Szopa/I/, Jan Klimkowski/op/

Gratulujemy!



 

 

W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

 

I miejsce


wywalczył


JAKUB WOJDYGA z klasy VI

 


GRATULUJEMY!

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl