Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2016/2017

Artykuły

Wycieczka zerówek do Mińska Mazowieckiego

2017-06-20

19 czerwca dzieci z Oddziału Przedszkolnego 0a i 0b wyjechały do kina Muza w Mińsku Mazowieckim na film „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski”, do Miejskiej Biblioteki Publicznej na podsumowanie akcji promującej czytanie- „Biblio- Plecaczek” oraz na plac zabaw. 

Czytaj więcej o: Wycieczka zerówek do Mińska Mazowieckiego

Wręczenie nagród na gali w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

2017-06-13
12 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w powiatowych konkursach organizowanych przez SP nr 6 w Mińsku Mazowieckim.
Czwartoklasiści z naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie pt."Sąd Ozyrysa ", które było wysoko ocenione podczas zmagań konkursowych i przyczyniło się do zdobycia I miejsca. Teraz wywołało aplauz publiczności złożonej z nauczycieli, dyrektorów szkół oraz uczniów.
Nagrodę za II miejsce odebrała również uczennica klasy V Andżelika Mirosz, która wykonała pracę plastyczną na konkurs historyczny.
Czytaj więcej o: Wręczenie nagród na gali w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim

Klasa I świętuje Dzień Dziecka

2017-06-01
Z okazji Dnia Dziecka klasa I wybrała się do "Kucykowej Zagrody". Profesjonalni instruktorzy "Zagrody" przybliżyli nam wiele wiadomości o koniach i innych zwierzętach hodowlanych. Była też wspaniała zabawa na "dmuchańcach", trampolinie i wielu innych zabawkach zgromadzonych na wspaniałym, ogromnym placu zabaw. Pan Wiesiek, przemiły opiekun naszej gromadki uraczył nas lodami, watą cukrową i popcornem. Odbył się także konkurs wiedzy o koniach. Wszyscy otrzymali wspaniałe nagrody - podkowy na szczęście. To był bardzo udany wyjazd!
Dziękujemy Pani Emilce, Panu Wieśkowi i wszystkim pracownikom "Kucykowej Zagrody" za tak wspaniałe przyjęcie!
Czytaj więcej o: Klasa I świętuje Dzień Dziecka

Finał projektu szkolnego "Tydzień Patrona 2017"

2017-05-26

W dniach 22 -26 maja wszyscy uczniowie szkoły aktywnie uczestniczyli
w obchodach Tygodnia Patrona, które rozpoczęło w poniedziałek obejrzenie prezentacji multimedialnej: Nasz Patron – Maria Konopnicka. Tego dnia przedstawiciele poszczególnych klas wylosowali zagadnienia dotyczące życia i twórczości poetki oraz tytuły utworów,
z którymi uczniowie poszczególnych klas pracowali przez kolejne dni. W efekcie powstały przepiękne ilustracje do wybranych utworów naszej patronki, które stały się elementami scenografii piątkowej uroczystości – podsumowania całotygodniowej pracy. 

Czytaj więcej o: Finał projektu szkolnego "Tydzień Patrona 2017"

KWIECIEŃ

2017-05-10

Kwiecień, choć zimny i mokry, w Brzózem okazał się czasem gorących dopingów, radosnych rywalizacji i wielkich sukcesów.

Czytaj więcej o: KWIECIEŃ

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl