Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2017/2018

Artykuły

Kod do przyszłości - wycieczka

2018-06-28

Kod do przyszłości to projekt nauki kodowania dla klas 1-3 w Polsce realizowany przez Fundację Rozwoju Edukacji Elektronicznej.

Czytaj więcej o: Kod do przyszłości - wycieczka

Dzień Ojca w klasie II

2018-06-25

W sobotę 23 czerwca rodzice, uczniowie i wychowawca klasy II spotkali się jeszcze raz by wspólnie uczcić Dzień Ojca i wspólnie powitać wakacje. 
Bardzo dziękujemy "Kucykowej Zagrodzie" na czele z Panią Emilką i Dziadkiem Wiesiem za gościnę i życzliwą atmosferę.

Czytaj więcej o: Dzień Ojca w klasie II

Lekcja pierwszej pomocy w klasie II

2018-06-20

We wtorek 19 czerwca w klasie drugiej gościliśmy studentkę ratownictwa medycznego Panią Natalię Mirosz. Pani Natalka w bardzo profesjonalny i zarazem ujmujący sposób poprowadziła zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej. Dzięki zastosowaniu metody warsztatowej każde dziecko mogło przetrenować kolejne kroki udzielania pierwszej pomocy. Najwięcej emocji i zaangażowania ze strony dzieci przyniosła nauka resuscytacji. Bardzo dziękujemy Pani Natalce za ciekawą lekcję i już dzisiaj zapraszamy na następne.

Czytaj więcej o: Lekcja pierwszej pomocy w klasie II

Wycieczka klasy VI

2018-06-15

Uczniowie VI klasy odwiedzili siedzibę firmy Intelligent Technologies, z którą nawiązaliśmy współpracę podczas realizacji projektu związanego z bezpieczeństwem w sieci oraz znajomością technik informatycznych. Uczniowie klasy VI wygrali konkurs organizowany przez Fundację  Intelligent Technologies i  otrzymali bilety do Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogli zanurzyć się w świecie nauki. Wyjazd był bardzo atrakcyjny, poszerzył wiedzę młodzieży z dziedziny fizyki, chemii czy przyrody.

Czytaj więcej o: Wycieczka klasy VI

Wręczenie nagród w konkursach powiatowych

2018-06-14

12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim odbyło się wręczenie nagród za konkursy powiatowe organizowane przez tę szkołę. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie: Franek Pyrzanowski, który zajął II miejsce w W XV POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ,,DOSKONAŁY MATEMATYK”, Maksymilian Gryz, który zajął III miejsce oraz Gabrysia Soliwoda, która otrzymała wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Historycznym „W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”.

Czytaj więcej o: Wręczenie nagród w konkursach powiatowych

Kontakt

Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej

w Brzózem

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Szkolna 20

Tel: 25 758 29 60

spbrzoze@op.pl