Rok szkolny 2018/2019

Artykuły

VII Mistrzostwa Polski Sztuk Walki

2019-01-13

Nasze uczennice i równocześnie zawodniczki Szkoły Sztuk Walki Yong bardzo dobrze zaprezentowały się w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki organizowanych przez Walhalla Fight Club do których zgłosiło się blisko 250 zawodników. Roksana  Naumiuk startująca w kategorii kadet starszy 13-15 lat złoto techniki specjalne (wys 220cm), złoto walki kategoria -165cm i srebro walki kategoria +165. Kornelia Naumiuk  kategoria kadet młodszy 10-12 lat brąz walki kalaki i brąz walki poinfaiting.  Jagoda Mlazga kategoria dzieci starsze 7-9 lat debiut na zawodach tak wysokiej rangi zdobyła V miejsce w walkach kalaki. Dodatkowo Roksana i Kornelia otrzymały zaproszenia na zgrupowanie kadry PFKB.

Mazovia Open Cup Taekwon-do

2018-12-20

Nasza uczennica Ola Piotrkowicz w zawodach Mazovia Open Cup Taekwon-do zajęła I miejsce w kat. semi hogo - 150, I miejsce w kat. techniki specjalne, II miejsce w kat. układy 10-3 cup, III miejsce w kat. techniki szybkościowe oraz nagrodę specjalną dla najlepszej zawodniczki. GRATULUJEMY!

Puchar Polski Taekwon-do ITF HQ Korea

2018-11-25

W Pucharze Polski Taekwon-do ITF HQ Korea nasi uczniowie odnieśli wielkie sukcesy: Kornelia Naumiuk zdobyła dwa złota w technikach specjalnych i układach młodziczek oraz srebro w softach, Roksana Naumiuk trzy złote krążki w układach, technikach specjalnych i walkach hogo oraz brąz w softach kategoria kadetek, Andrzej Ostrowski wywalczył srebro w softach, brąz w układach kategoria kadet, Ola Piotrkowicz  srebro w technikach specjalnych, zloto w softach, srebro w walkach hogo i braz w ukladach.

GRATULUJEMY!

Powiatowy Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Jestem przyjacielem przyrody"

2018-10-30

W Powiatowym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym "Jestem przyjacielem przyrody", zadaniem uczniów było wykonanie pocztówki dotyczącej promocji wypoczynku na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. W kategorii klas IV-VIII uczeń naszej szkoły Tomasz Radłowski otrzymał III miejsce. Gratulujemy!

Gminne Zawody w Piłkę Ręczną

2018-10-29

W minioną sobotę, 27.10.2018r. reprezentacja chłopców klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Brzózem uczestniczyła w Gminnych Zawodach Sportowych w Piłce Ręcznej które odbyły się w Mariance. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół: SP w Mariance, SP w Hucie Mińskiej, SP w Janowie, SP w Stojadłach, SP w Starej Niedziałce i SP w Brzózem. Po pełnej zaciętych i wyrównanych meczy reprezentacja SP w Brzózem zajęła 3 miejsce w rozgrywkach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Skład drużyny: Tomasz Radłowski, Szymon Wieczorek, Andrzej Ostrowski, Marcin Zarzycki, Eryk Ruta, Dawid Jaworski, Franciszek Radzio, Franciszek Pyrzanowski.